درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

از جمله دربهای اتوماتیک دربهای اتوماتیک شیشه ای مدل تلسکوپی  می باشد که به خاطر قابلیت آن در ایجاد ورودی و عرض بازشوی بیشتردر یک دهنه ، مورد توجه بسیاری از پیمانکاران و مهندسان طراح و طراحان داخلی می باشد.

یک درب اتوماتیک تلسکوپی ، به طور معمول و در حالت عادی دارای 6 لنگه یا به اصطلاح 6 لت و یا یکطرفه بازشو با سه لت می باشد

4 لنگه آن به صورت متحرک و 2 لنگه آن به صورت ثابت خواهد بود

می توان گفت این مدل از درب اتوماتیک حدود 80 درصد عرض دهنه را بازشو خواهد داشت .

این مدل اپراتور با برند اپتکس با موتور دانکر آلمان و یا موتور کورماس ترکیه در بازار عرضه می گردد.

از سایر مدلهای اپراتور دربهای اتوماتیک شیشه ای اپتکس می توان به انواع زیر اشاره کرد:

1- اپراتور دربهای شیشه ای اسلایدینگ 

این مدل دربها با انواع موتور دانکر ، موتور کورماس و حتی سیستم های ارزان با موتور های براشلس چینی در بازار ارائه میشوند. در مورد این مدل اپراتور ها تنها دو لنگه متحرک در مسیر خطی به پشت دو لنگه ثابت یا یک لنگه ثابت و یا پشت دیوار جمع میشوند و ورودی مورد نظر را ایجاد میکنند.

نام دیگر دربهای شیشه ای دربهای فروشگاهی و یا دربهای آچیلان دری می باشد که بخاطر سابقه بالای این شرکت بوده ولی امروزه با تعدد شرکتها و وجود برندهای متفاوت ایرانی و اروپایی کمتر به چشم میخورند.

2- اپراتور دربهای شیشه ای کرو

این دربها بصورت اسلایندگ عمل میکنند منتها حرک آنها خطی نمیباشد بلکه در مسیر شعاع یک دایره عمل میکنند و سازه آنها نیم گرد و یا تمام گرد میباشد.

درب اتوماتیک شیشه ای کرو یا نیم گرد نیز با موتور های دانکر آلمان و یا موتور کورماس ترکیه ساخته شده و تنها در مکانیزم با دربهای اسلایدنیگ تفاوت دارند.

3- اپراتور دربهای شیشه ای فولدینگ یا اتوبوسی

این دربها همانند دربهای اتوبوسی در مکانهایی استفاده میشوند که در آنها فضای کافی جهت تردد وجود ندارد و نیاز است کل فضا بازشو داشته باشد. از نظر قیمتی این دربها نسبت به سایر مکانیزم های اتوماتیک و یا سازه های اتوماتیک گران هستند اما باز هم به قیمت دستگاه های گردان نمی رسند.

4- اپراتور درب های گردان یا ریولوینگ 

این مدل دربها بطور کامل از ورود و خروج هوای گرم و سرد جلو گیری میکند و بیشتر در ساختمانهای بلند مانند برج ها و یا پاساژ ها استفاده میشود و مکانیزم آن به نحوی است که وروده درب به صورت چرخشی با دو بال یا سه بال یا نهایتا چهار باله عمل میکند. درب های اتوماتیک گردان از نظر قیمت بسیار گران هستند مکانیزم و سیستم برق متفاوتی نسبت به سایر سیستم ها دارند.

فروشگاه اپتکس

فروشگاه اپتکس از سال 1388 آغاز به کار خود را شروع کرد و در ابتدای امر با فروش انواع کرکره برقی ، جک های پارکینگی و سایر لوازم جانبی دربهای اتوماتیک شروع به کار کرد و پس از آن شروع به تولید انواع مدار درب اتوماتیک  و انواع یراق آلات درب اتوماتیک به فعالیت خود ادامه داد و امروز با تولید و فروش انواع مدار ، قطعات جانبی ، اجراء پروژه با رزومه قوی مانند فرودگاه امام خمینی ترمینال سلام  ، سازمان صنعت ومعدن قم  و سایر ارگان های دولتی و خصوصی با ارئه انواع دربهای اتوماتیک شیشه ای و خدمات پس از فروش با گارانتی 5 ساله آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد. جهت خرید درب های اتوماتیک شیشه ای و یا مشاوره تلفنی  اینجا را کلیک کنید. و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

همچنین این فروشگاه آماده انجام پروژه های شما با بودجه شما به صورت نقد و اقساط بلند مدت و یا طهاطر با املاک شما و یا اجرا پروژه های برون مرزی می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *