شیشه سکوریت

شیشه سکوریت یا شیشه میرال یکی از مقاوم ترین شیشه های مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی می باشد. این محصول مقاوم و ایمن طی یک فرایند و عملیات حرارت دهی (TEMPER) به دست می آید از این رو در زبان لاتین اصطلاحا به آن TEMPERED GLASS گفته میشود. شیشه معمولی یا شیشه خام استحکام و ایمنی لازم برای استفاده در بخش های مختلف ساختمان را ندارد. بنابراین باید با طی کردن فرایند هایی از آن یک محصول مقاوم و مستحکم ایجاد کرد.

نحوه سفارش دهی شیشه سکوریت

در فرایند سفارش شیشه به کارخانه باید موارد زیر رعایت شود.
1- تاریخ ثبت سفارش
بدلیل آن نحوه قیمت گذاری شیشه سکوریت به صورت روز تحویل قرار داده میشود تاریخ ثبت سفارش بر روی رگه بسیار اهمیت دارد. عموما شیشه ها بر اساس 7 روزه ارزانترین شیشه و 4 ، 3 ، 1 روزه و ساعتی گرانترین قیمت را دارند.
2- شماره نقشه
در صورتی که تعداد نقشه ها بالا باشد هر شیشه کد مخصوص خود را دارد تا در سالن بتوان شیشه ها را تفکیک کرد. شماره نقشه ها در کنار شماره تعداد جام شیشه توسط یک لیبل بر روی شیشه ها چسبانده شده و تا پایان فرایند تولید و تحویل به مشتری روی آن باقی می ماند.
3- نقشه شیشه
ابعاد و اندازه شیشه ها ، شکل آنها ، جاساز ها روی آن تعبیه شده نقشه میشود
4- نوع شیشه
نوع شیشه به رنگ و ضخامت آن گفته میشود و در لیست قیمت کارخانه بر اساس این دو موضوع قیمت ها متفاوت خواهد بود.
                      انواع شیشه از لحاظ ضخامت: شیشه  2 ، 4،5 ،6 ،8 ،10 ،12 ،15،20 و بالا تر
                      انواع شیشه از لحاظ رنگ: شیشه سفید فلوت ( عادی ) ، سفید سوپرکلیر (بسیار شفاف) ، برنز ، دودی ، آبی ، سبز ، رفلکس
5- روز تحویل
روز تحویل شیشه در قیمت آن بسیار تاثیر گذار است. زمان ثبت سفارش باید قبل 12 ظهر هر روز باشد و 5 شنبه ، جمعه جزء روز های کاری محسوب نخواهد شد. هزینه حمل شیشه به عهده مشتری می باشد و از درب کارخانه محاسبه خواهد شد.  

چند نکته در باره سفارش شیشه سکوریت

1- تازمانی شیشه حرارت نبیند قابل برش است. اما زمانی که حرارت دید نشکن شده و به هیچ عنوان برش نمیخورد 2- چنانچه تلاش کنید تا یک شیشه سکوریت را برش بزنید آماده خورد شدن آن به هزاران تکه باشید. 3- پس از ثبت سفارش به هیچ عنوان شیشه مرجوع نخواهد شد. به این دلیل که این شیشه مخصوص شما تولید شده و استفاده و کاربرد در جای دیگر را ندارد 4- چنانچه شیشه به هر دلیلی در مسیر کارخانه تا محل نصب شکسته شود کارخانه هیچ مسئولیتی گردن نمیگیرد. 5- وجود هرگونه خط وخش بر روی شیشه تنها با ارسال آن به کارخانه قابل تعویض است که هزینه های جانبی آن به عهده مشتری خواهد بود

توجه: تمام این نکات جهت اطلاع رسانی عمومی می باشد و این موضوعات به فروش این مجموعه مربوط نیست لذا به هر دلیل جنسی یکی از ایرادات فوق را داشت طبق قوانین کارخانجات عمل میشود.

تاریخچه شیشه سایت گوگل