جک پارکیگی ( جک برقی )

جک پارکیگی ( جک برقی ) جهت باز و بسته کردن درب های پارکینگی آهنی مورد استفاده قرار میگیرد. از انواع این جک ها می توان به جک های بازویی و جک های ریلی اشاره کرد.

جک های بازویی

LEADER 4 جک پارکینگی
                        جک پارکینگی
این مدل دستگاه جهت باز و بسته کردن دربهای آهنی لولایی مورد استفاده قرار میگیرد. این جک ها به صورت دو بازو و یا تک بازو مورد استفاده قرار میگیرند. از نظر جنس به انواع الکترومکانیک ، پنوماتیک و هیدرولیک تقسیم بندی میشوند. بیشترین مصرف درب های پارکینگی مدل الکترومکانیک است که توسط الکترو موتور کار میکند. مکانیزم عملگر به این صورت است که: ابتدا پس از فشار دادن دکمه ریموت ، مدار فرمان به بازو ها فرمان حرکت میدهد. با حرکت موتور میل ماردون به گردش در آمده و بازو را به سمت عقب میکشد و باعث باز شدن درب می شود. بازو ها به انواع میل ماردونی و تلسکوپی نیز تقسیم بندی میشوند.

متعلقات جک پارکنیگی بازویی

در یک پک جک پارکینگی دو عدد بازو ، مدار فرمان (کنترل باکس) ، دو عدد ریموت کنترل ، فتوسل ( چشم میانی ) ، فلاشر ، یراق آلات نصب موجود می باشد.

جک پارکینگی ریلی

جک پارکینگی   جک پارکینگی ریلی بر روی درب های آهنی ریلی نصب شده و با حرکت الکترو موتور چرخ دنده سر موتور حرکت کرده و دنده شانه ای را به حرکت در می آورد و از آنجایی که دنده شانه ای به درب پیچ شده درب نیز با آن به حرکت در می آید.

متعلقات جک پارکینگی بازویی

در یک پک درب پارکینگی ریلی یک عدد موتور ، مدار فرمان ، فتوسل ، دو عدد ریموت کنترل ، فلاشر ، 4 متر دنده شانه ای موجود می باشد. درب های پارکیگی با برق 220 ولت و برخی مدل ها با برق 24 ولت کار میکنند. کشور سازنده درب های پارکینگی بیشتر چین ، ایتالیا ، آلمان و در سالهای گذشته ایران نیز دست به تولید این مدل دستگاه زده که از کیفیت خوبی برخوردار می باشد و ضمانت معتبری نیز داراست.   جهت خرید جک پارکینگی با کارشناسان ما تماس بگیرید سایت گوگل